Re: ERSIN FAIKZADE hakikaten eşcinsel mi?

[ Antworten ] [ Ihre Antwort ] [ Forum www.koenigspython.com ]

Abgeschickt von RESHAT am 24 September, 2008 um 10:30:34

Antwort auf: Re: ERSIN FAIKZADE hakikaten eşcinsel mi? von Murat Can Dizdar am 26 August, 2007 um 16:01:44:

: Valla bu adam çırıklçıplak resimlerini internete koymuş.

: İngiliz bayrağı altında resim çektirip "ben türk milliyetçisiyim" falan diyor.

: hatta gitmiş "çok iyi yetiştirilmiş bir asilzadeyim ben. Benim istikbalim İngiltere'de.." diye yazmış sitesine

: AKP Kadıköy teşkilatı olarak bu müptezel herifi dikkatle izliyoruz. İslama ve onun peygamberine karşı ersin faik denen oğlancığın ettiği hakaretlerin bedelini elbet ödeteceğiz

: bunun savunucusu, avukatı yahudi dölleri de bundan nasibini alacak.

: : Bir takim sahtekar kisiler tarafindan internet kullanilarak Sayin Ersin Faikzade beyin resimleri igrenc emelleri icin kullanilmis ve bu gercekten durust ve ornek davranislari ile ornek olmasi gereken gencimiz karalanmak isteniyor ama meyve veren agac taslanir buda bir gercek.Bir insani karalamak cok kolaydir ama Takdiri ilahi denen bir seyde var,dikkat etmek lazim,kul hakki almamak icin.zaten bu gibi sahtekar kisiler yuzunden kendisi detayli olarak kendisini anlattigi bir site yayinlamistir.Bence prens ersin diye gezen kisilere inanmayip,ersin faikzade beyfendinin sahsi sitesine bakin ve ozaman gercegi anlayin,bosu bosunada insanlari karalamayin.

Neden bele fikirdesiniz.adam calishgan,yakishikli,milletini seven.Boyle dushunenlerin agizlarini gapatmag lazim . bu kadar

Antworten:

Ihre Antwort

Name:
E-Mail:

Subject:

Text:

Optionale URL:
Link Titel:
Optionale Bild-URL:

[ Antworten ] [ Ihre Antwort ] [ Forum www.koenigspython.com ]